Szukaj

Szeleścik Sensuś

49.00 zł

Halo, mamo! Halo, tato! Słyszycie? To Sensuś-Szeleścik! Chce się ze mną bawić i wydaje jakieś dźwięki. Mamo, tato znam te dźwięki! :)

Senuś-Szeleścik to miła w dotyku zabawka z szeleszczącym wypełnieniem, które przypomina swoim dźwiękiem to, co Twój maluszek słyszał w brzuchu mamy. Niemowlęta kochają szelest, który tak doskonale znają!

Sensuś-Szleścik został wykonany z materiałów w kontrastujących barwach, które maluchy z łatwością dostrzegają. Zdecydowane kolory są dostosowane do wzroku Twojego bobaska, stymulują jego zmysły i sprawiają mu prawdziwą radość!

Kolorowe wstążeczki po bokach zabawki ułatwiają chwytanie. Twój maluch będzie chętnie sięgał po Sensusia-Szeleścika, którego może w łatwy sposób chwytać, przytulać i tarmosić do woli :)

Zabawka jest wykonana z materiałów w pełni bezpiecznych dla niemowląt - Twój maluszek może cieszyć się towarzystwem Szensusia-Szeleścika od pierwszych tygodni swojego życia!

Wymiary: ok. 18 x 18 cm (plus uszy 16 cm)

Poznaj też inne kontrastowe zabawki, które rozwiną zmysły Twojego maluszka. Doskonałym wyborem będą również bawełniane książeczki kontrastowe

Dostawa: 1 dni

Powiadom mnie o dostępności!

Podaj adres email, a powiadomimy Cię gdy produkt będzie znowu dostępny.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj