Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Przytulanki/maskotki

Kontrastowe przytulanki/maskotki Babysenses to wysokiej jakości produkty posiadające certyfikat jakości CE oznaczający, że są bezpieczne dla dzieci. Szyjemy je ręcznie z najwyższej jakości tkanin, a materiały użyte podczas produkcji posiadają certyfikat Oeko-tex Standard 100 dla wyrobów włókienniczych. Jest to oznaczenie nadawane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Badań i Testowania w Dziedzinie Ekologii Tekstyliów i Skóry. Wskazuje, że dana tkanina jest bezpieczna dla człowieka i środowiska, a konkretnie – że jest wolna od substancji szkodliwych w stężeniach niewłaściwym dla zdrowia i przyrody. Nie zawiera więc pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Kontrastowe wzory przyciągają uwagę najmłodszych

Produkowane przez nas przytulanki/maskotki szyjemy z tkanin kontrastowych. Czarne, białe i czerwone fragmenty tkanin to doskonałe stymulatory pracy mózgu najmłodszych dzieci. Ponieważ maluchy w pierwszych miesiącach życia nie rozróżniają jeszcze barw tak jak dorośli, ich wzrok chętnie skupia się na kontrastowych wzorach. Badając kształty naszyte na przytulanki/maskotki, mózg dziecka zostaje poddany aktywizacji, która skutkuje powstawaniem wielu nowych połączeń nerwowych. Aktywna praca mózgu, dzięki przytulankom dopasowanym do możliwości percepcyjnych dzieci, znakomicie wpływa na ich rozwój psychoruchowy.

Wszystkie oferowane w sklepie Babysenses kontrastowe i sensoryczne przytulanki/maskotki są estetycznie wykonane i zapakowane w atrakcyjne opakowanie. Z tego powodu doskonale nadają się na prezent dla niemowlęcia lub jako element wyprawki noworodka. Różne kształty i wymiary przytulanek sprawiają, że można pokusić się o zgromadzenie całej kolekcji. Tak, aby nasz mały odkrywca nigdy się nie znudził zabawą, a jednocześnie stale był stymulowany pod katem wzroku, motoryki małej oraz koordynacji ruchowej.

Przytulanki/maskotki do ćwiczeń sensorycznych

Nasze produkty przystosowane są dla najmłodszych dzieci. Oznacza to, iż mogą się nimi bawić maluchy już od pierwszych miesięcy życia. Zadbaliśmy o to, aby kontrastowe przytulanki/maskotki Babysenses posiadały elementy idealne do ciągnięcia, tarmoszenia i gryzienia. Czyli wszystkiego, co maluszki najbardziej lubią robić. Przykładowo przytulanka Bibi posiada tasiemki sensoryczne, które dziecko może „badać” paluszkami, a także szeleszczące ucho stymulujące słuch.

Podobną funkcję spełnia przytulanka sensoryczna Sensuś. Różnorodne faktury tkanin oraz szeleszczące elementy znakomicie rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Zachęcają do dotyku, badania powierzchni oraz przyciągają wzrok kontrastowymi wzorami. Oferujemy także szmatkę sensoryczną dla niemowląt, którą uszyliśmy z mięciutkich tkanin. Jest doskonała do codziennych zabaw edukacyjnych już najmłodszych dzieci. Będzie także doskonałą towarzyszka snu Twojego maluszka. Kontrastowe wzory naszyte z obu stron przyciągną wzrok wspomagając pracę mózgu dziecka. Szmatka jest lekka, miła w dotyku i dostosowana do możliwości motorycznych niemowląt. Nasze przytulanki/maskotki będą najlepszymi towarzyszami edukacyjnej zabawy Twojego dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium