O nas

 

Tak to się zaczęło

 

 

 

Dziecko bawiące się kontrastową książeczką-pierwsze obrazki leżące na kontrastowej macie edukacyjnej BabySenses

Wszystko zaczęło się  od czarno-białej poduszki, która przypadkowo znalazła się w naszym domu. Szybko zauważyliśmy, że nasza tygodniowa wówczas Blanka potrafi godzinami się w nią wpatrywać, a rzeczy, które zdaje się na niej odkrywać wywołują jej zdziwienie i  nieograniczoną radość! 

 

Zaciekawieni tym zjawiskiem zaczęliśmy buszować w Internecie w poszukiwaniu wyjaśnienia jej fascynacji. Okazało się, że liczne badania naukowe potwierdzają to, co obserwowaliśmy w naszym domu – niemowlęta uwielbiają silnie kontrastowe czarno-białe kolory, które pozytywnie wpływają na stymulację ich mózgu. Żywym dowodem na to była nasza Blanka! 

Można więc śmiało powiedzieć, że to właśnie ona jest pomysłodawczynią całego kontrastowego świata BabySenses, a my tylko realizujemy jej genialne pomysły :)

 

 

 

 

 

Książeczki kontrastowe BabySenses

 

 

Nasze autorskie wzory tkanin, zostały zaprojektowane w oparciu o badania dotyczące rozwoju wzroku niemowląt raz wpływu kontrastów na stymulację ich myślenia. Zabawki, maty i akcesoria tworzymy na zasadzie integracji sensorycznej, tak aby poprzez dostarczanie maluchowi odpowiednich bodźców wzrokowych, słuchowych i dotykowych, stymulować podczas zabawy jednocześnie kilka zmysłów. 

 

 

 

 

 

Wysoka jakość

 

 

 

Dziecko bawiące się zabawką kontrastową Babysenses

 

 

 

Możesz mieć pewność, że wszystkie nasze produkty odznaczają się najwyższą jakością wykonania i są dopracowane w najmniejszym szczególe – w końcu pierwszą ich testerką i recenzentką jest właśnie Blanka.  Testy, którym poddawane są nasze kontrastowe zabawki  są bardzo wymagające i zróżnicowanie - począwszy od wnikliwej obserwacji, tarmoszenia i gryzienia na wielokrotnych próbach „bach o podłogę” kończąc.  :)

Oczywiście, oprócz powyższych, nasze produkty przechodzą restrykcyjne testy, zgodnie z dyrektywą europejską, dzięki czemu wszystkie zabawki posiadają znak jakości CE. 

 

 

 

 

 

 

 

Design

 

 

 

 

Dziecko leżące na kontrastowej macie edukacyjnej BabySenses

 

 

 

A ponieważ Blanka  to mała estetka, dużą wagę przywiązujemy do wyglądu produktów. Designerski charakter naszych mat i akcesoriów, nada niezwykłego charakteru pokojowi Twojego maluszka. 

 

 

 

 

 

 

Idealny prezent

 

 

Zabawki Baby Senses możesz podarować najbliższym z okazji narodzin ich pociechy, na baby shower lub po prostu bez okazji.  Do każdego produktu dołączamy powitalny bilecik, oraz miejsce na Twoją własną dedykację.  Mniejsze zabawki pakujemy w estetyczny bawełniany woreczek, a maty w eleganckie designerskie pudełko. 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo

 

 

Certyfikaty zabawek kontrastowych BabySenses - Oeko Tex Standard, Bezpieczny dla dziecka oraz znak CE

 

 

Sami jesteśmy rodzicami a więc wiemy jaką miłością darzysz swoje dziecko i dlatego właśnie jego bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Wszystkie  zabawki Baby Senses  są w pełni bezpieczne dla niemowląt, co potwierdza znak jakości CE, a także certyfikaty: Oeko Tex Standard 100 oraz Bezpieczny dla dziecka.

 

 

 

 

Baner BabySenses

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium