Jak kupować?

Zakupy w kilku krokach BabySenses s.c. Katarzyna Skrzypczak, Agata Marszałek

Krok I. Wyszukaj produkt, który Cię interesuje. 

W tym celu możesz użyć wyszukiwarki, która znajduje się w prawym górnym rogu i jest oznaczona ikonką Lupy ( w wersji mobilnej znajduje się na pasku) . Wpisz nazwę i wybierz interesujący Cię produkt z listy wyników lub wciśnij Lupkę, żeby zobaczyć wszystkie wyniki wyszukiwania. 

                                      

Krok 2. 

Stany dostępności, wysyłka i koszt dostawy.
Wyjaśnij też tutaj, na czym polegają stany dostępności w BabySenses s.c. Katarzyna Skrzypczak, Agata Marszałek. Co to znaczy na przykład, że produkt jest "na zamówienie"? Albo ile trwa dokładnie realizacja zamówienia? Warto też opisać, czy są jakieś specjalne warunki zamawiania i zwrotu danego towaru.

Sposoby płatności
Ta strona może ci również posłużyć do wymienienia sposobów płatności, z jakich można korzystać w twoim sklepie. Oczywiście, możesz kwestiom płatności poświęcić zupełnie inną, odrębną stronę, ale zamieszczenie tutaj podstawowych informacji (np. czy obsługujesz karty kredytowe i czy dzieje się to bez dopłat, czy sprzedajesz na raty i czy używasz płatności PayPal) powinno wystarczyć. 

Kody rabatowe, zniżki i promocje
Używasz systemu kuponów rabatowych lub zniżek indywidualnych? Koniecznie napisz w kilku słowach, jak BabySenses s.c. Katarzyna Skrzypczak, Agata Marszałek korzystać z kodów promocyjnych i jak działa system zniżek w koszyku dla stałych klientów.

Twoje konto - sprawdzanie stanu zamówień
Poinformuj klienta, gdzie może sprawdzać stan swoich zamówień oraz jak zmieni swoje dane i odzyska zapomniane hasło. Najlepiej będzie, jeśli w tym miejscu zamieścisz link do konta klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium