Szukaj

MegaPanda = SzumiPANDA + wkład termiczny z pestek wiśni

199.00 zł

SzumiPANDA i termofor z pestek wiśni - to zestaw do zadań specjalnych! Twój maluszek ma kolki i trudności z zasypianiem? Ten zestaw sprawdzi się znakomicie! Termofor z pestek wiśni ogrzeje brzuszek Twojego maluszka i przyniesie mu ulgę w czasie kolki i innych dolegliwości. Kiedy brzuszek przestanie już boleć zamień wkład termiczny na generator szumu, który utuli Twoje dziecko do snu, emitując delikatny szum, przypominający odgłosy z brzuszka mamy. Dzięki funkcji CrySensor czuwa nad spokojnym snem maluszka. Kiedy dzidziuś się przebudzi, generator szumu sam uruchamia się, a po 20 minutach znowu przechodzi w stan czuwania.

PANDA to też wspaniały kompan do zabawy! Kontrastowe połączenia kolorów przyciągają uwagę maluszka i rozwijają wzrok, a różnorodne tkaniny stymulują dotyk, natomiast wkład z pestek wiśni delikatnie grzechocze pobudzając zmysł słuchu. Maluszki wprost uwielbiają zabawę wkładem termicznym - ćwicząc jednocześnie zdolności manualne!

Główka SzumiPANDY uszyta jest z niezwykle delikatnej tkaniny Velet - stworzonej do przytulania! Do zabawki dołączyliśmy kółko mocujące, dzięki któremu możesz zawiesić PANDĘ w wózku, łóżeczku czy foteliku samochodowym.

Zabawka dedykowana jest dla dzieci od pierwszych dni życia!

Panda to doskonały pomysł na prezent - jest zapakowana w estetyczny bawełniany woreczek wielokrotnego użytku, ma też dołączony bilecik z miejscem na dedykację.

SzumiPANDA - szczegółowe informacje:

 1. Generator szumu posiada funkcję CrySensor - 40 min szumu, następnie czuwanie przez 3h, jeśli maluszek płacze, generator załącza szum na 20 min i powraca do trybu czuwania na kolejne 3h. Jeżeli natomiast maluszek śpi spokojnie, generator wyłącza się po 3h.
 2. Generator ma aż 7 poziomów głośności szumu. Po wyłączeniu, zapamiętuje poprzednio ustawiony poziom.
 3. Prosta obsługa generatora za pomocą jednego przycisku - nie trzeba wyjmować go z zabawk, by ustawić głośność czy włączyć szum.
 4. Zasilanie za pomocą 3 baterii AAA (nie są dołączone do zestawu).
 5. Mechanizm umieszczony jest w szczelnie zamkniętej na zamek kryty kieszonce, która gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania zabawki przez dziecko.
 6. Wielkość generatora: średnica 7 cm, wysokość 2,6 cm.
 7. Wielkość całej zabawki 18x15 cm
 8. Tkaniny: 60% Velvet, 40% bawełna

Sposób czyszczenia:

 1. Pierz w pralce w temp. 30st. (Ważne: przed praniem wyjmij generator szumu)
 2. Nie prasuj.
 3. Susz w temperaturze pokojowej.

Wkład z pestek wiśni - szczegółowe informacje:

Jako ciepły termofor stosuj na:
- kolkę niemowlęcą
- wzdęcia
- bóle mięśni
- do masażu niemowlęcego

Jako zimny kompres stosuj na:
- gorączkę
- stłuczenia i urazy
- zwichnięcia
- oparzenia
- ukąszenia insektów

Waga wkładu: ok. 150 g
Wymiary wkładu: wys. 13 cm szer. 16 cm

Skład: 100% bawełna, pestki wiśni

Sposób czyszczenia: wkład termiczny czyść wilgotną ściereczką.

Sposób użycia.

Nagrzewanie wkładu: przed ogrzaniem wyjmij wkład z pestkami wiśni z zabawki. Włóż wkład do kuchenki mikrofalowej na maksymalnie 2 minuty (moc 600W). Wkład możesz też ogrzać w piekarniku w 110 stopniach przez około 15-20 minut, lub na grzejniku, piecu itp. w temp. nie większej niż 60 stopni, bez ograniczeń czasowych. Po nagrzaniu włóż wkład do zabawki i zasuń zamek. Odczekaj około 1 minuty i sprawdź czy termofor nie jest zbyt gorący. Jeśli zabawka jest zbyt ciepła poczekaj, aż temperatura spadnie. Połóż TermoPandę na brzuszku dziecka.

Chłodzenie wkładu: przed ochłodzeniem wyjmij wkład z pestkami wiśni z zabawki. Włóż wkład do woreczka foliowego, a następnie do zamrażalnika na około 60 min. Po ochłodzeniu włóż wkład do zabawki i zasuń zamek. Odczekaj około 1 minuty i sprawdź czy termofor nie jest zbyt zimny. Jeśli zabawka jest zbyt chłodna poczekaj, aż temperatura wzrośnie. Połóż TermoPandę na obolałym miejscu.

Możesz wybrać także samą SzumiPandę z czujnikiem snu lub TermoPandę z termoforem z pestek wiśni. 

Skompletuj całą wyprawkę w stylu BOHO!


Dostawa: 1 dni

Powiadom mnie o dostępności!

Podaj adres email, a powiadomimy Cię gdy produkt będzie znowu dostępny.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj