Szukaj

TermoPANDA - z termoforem z pestek wiśni

89.00 zł

TermoPanda to produkt wielofunkcyjny, który wewnątrz posiada wkład termiczny z naturalnych, wyselekcjonowanych i osuszonych pestek wiśni z polskich upraw. Termofor z pestek wiśni jest naturalnym sposobem na kolkę niemowlęcą i inne dolegliwości. Wkład oddaje ciepło przez 1-1,5h, w zależności od poziomu nagrzania. Kiedy maluszek płacze, nie musisz czekać ponad 15 min, jak w przypadku wkładów solnych, nasz wkład wystarczy włożyć do mikrofali na około 1,5-2 min i gotowe! Dzięki zabawce, w której jest ukryty nie ma możliwości oparzenia maluszka, a ciepło dłużej się utrzymuje. Kształt pandy jest dostosowany do kształtu brzuszka niemowlaka, tak by ogrzać brzuszek w całości. Pandę można także stosować jako zimny kompres na gorączkę lub urazy ciała.

Poza właściwościami leczniczymi, TermoPANDA to też wspaniały kompan do zabawy! Kontrastowe połączenia kolorów przyciągają uwagę maluszka i rozwijają wzrok, a różnorodne tkaniny stymulują dotyk, natomiast wkład z pestek wiśni delikatnie grzechocze pobudzając zmysł słuchu. Maluszki wprost uwielbiają zabawę wkładem TermoPANDY - ćwicząc jednocześnie zdolności manualne! 

Panda to doskonały pomysł na prezent - jest zapakowana w estetyczny bawełniany woreczek wielokrotnego użytku, ma też dołączony bilecik z miejscem na dedykację. 

Przewaga termofora z pestek wiśni nad wkładami solnymi:

PESTKI WIŚNI                                            WKŁAD SOLNY        

- nagrzewa się w ciągu 1,5-2 min                 - należy gotować przez 15 min

- nie zmienia konsystencji i wagi                 - po wystygnięciu jest twardy i                                                                            ciężki

- ekologiczny: 100% bawełna+pestki            - masa solna w opakowaniu z folii 

Jeśli Twój maluszek ma problemy z zasypianiem, wybierz MegaPandę- zestaw generator szumu + termofor z pestek wiśni. To sposób na spokojny sen i kolkę niemowlęcą w jednym!

W naszym sklepie możesz kompletować całą wyprawkę w stylu BOHO!

Szczegółowe informacje.

Jako ciepły termofor stosuj na:
- kolkę niemowlęcą
- wzdęcia
- bóle mięśni
- do masażu niemowlęcego

Jako zimny kompres stosuj na: 
- gorączkę
- stłuczenia i urazy
- zwichnięcia
- oparzenia 
- ukąszenia insektów

Waga wkładu: ok. 150 g
Wymiary TermoPANDY: wys. 15cm  szer. 17 cm

Skład: 50% bawełna, 50% tkanina Velvet

Sposób czyszczenia: zabawkę (po wyciągnięciu wkładu) pierz w pralce w temp. 30st, wkład termiczny czyść wilgotną ściereczką. 

Sposób użycia.

Nagrzewanie wkładu: przed ogrzaniem wyjmij wkład z pestkami wiśni z zabawki. Włóż wkład do kuchenki mikrofalowej na maksymalnie 2 minuty (moc 600W). Wkład możesz też ogrzać w piekarniku w 110 stopniach przez około 15-20 minut, lub na grzejniku, piecu itp. w temp. nie większej niż 60 stopni, bez ograniczeń czasowych. Po nagrzaniu włóż wkład do zabawki i zasuń zamek. Odczekaj około 1 minuty i sprawdź czy termofor nie jest zbyt gorący. Jeśli zabawka jest zbyt ciepła poczekaj, aż temperatura spadnie. Połóż TermoPandę na brzuszku dziecka.

Chłodzenie wkładu: przed ochłodzeniem wyjmij wkład z pestkami wiśni z zabawki. Włóż wkład do woreczka foliowego, a następnie do zamrażalnika na około 60 min. Po ochłodzeniu włóż wkład do zabawki i zasuń zamek. Odczekaj około 1 minuty i sprawdź czy termofor nie jest zbyt zimny. Jeśli zabawka jest zbyt chłodna poczekaj, aż temperatura wzrośnie. Połóż TermoPandę na obolałym miejscu. 
Dostawa: 1 dni

Powiadom mnie o dostępności!

Podaj adres email, a powiadomimy Cię gdy produkt będzie znowu dostępny.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj