Gryzak drewniany - Sensuś

Twój maluszek ciężko znosi ząbkowanie? Mamy na to sposób! Gryzak z litego drewna bukowego ukoi ból, przyniesie ulgę w tym trudnym okresie. Gryzak jest w pełni bezpieczny dla Twojego dziecka. Jest szlifowany mechanicznie oraz ręcznie, nie posiada drzazg i jest pokryty naturalnymi olejami, które chronią przed rozwojem bakterii i nasiąkaniem śliną.  

Sensuś to nie tylko gryzak. To także wspaniała zabawka. Doczepiane uszy w kontrastowych barwach z szeleszczącymi elementami, z pewnością sprawią Twojemu maluszkowi wiele radości. Twój maluch może je do woli szarpać, gryźć i tarmosić :)

Gryzak łączy w sobie różnorodne materiały (drewno, 100% bawełna, polar) oraz wydaje dźwięki, dzięki czemu stymuluje jednocześnie kilka zmysłów. Świetnie sprawdzi się dla maluszka od 3 miesiąca życia, kiedy zaczyna samodzielnie chwytać przedmioty. Kształt gryzaka jest dostosowany do małych rączek niemowlaka, tak by wspierać rozwój motoryki ręka - oko.

Gryzak zapakowany jest w bawełniany woreczek z bilecikiem, na którym możesz umieścić swoją dedykację. To idealny pomysł na prezent z okazji narodzin, na baby shower, czy święta.

Jak pielęgnować gryzak?

Drewniany pierścień najlepiej przetrzeć wilgotną szmatką lub szczotką o miękkim włosiu zwilżoną w wodzie. Nie należy moczyć drewna w wodzie. Po umyciu najlepiej wytrzeć do sucha czystą szmatką.Uszy po odpięciu możesz prać ręcznie. Wysusz je przed przymocowaniem do gryzaka.

Wymiary: 8cm x 8 cm ( + uszy około 11 cm)

Udostępnij
45.00
Czas dostawy: maksymalnie do 3 dni roboczych