Filtruj

Tagi

Szukaj

BOHOpanda

Zabawki dla niemowląt BOHOpanda

Wzornictwo inspirowane jest stylem boho, który czerpie z etnicznej estetyki.

Kontrastowe zabawki dla niemowląt, książeczki i akcesoria

Regularna zabawa z naszymi zabawkami sprawia, że dziecko stopniowo poznaje otaczający świat za pomocą bodźców, które wzbudzają w nim ciekawość. Zabawki dla niemowląt i edukacyjne maty kontrastowe BOHOpanda od Baby Senses wyposażamy, w zależności od modelu, w dodatkowe akcesoria. To zabawki, które stymulują maluszku pod kątem integracji sensorycznej, bodźców słuchowych i wzrokowych. W zestawie znalazła się grzechotka, piszczek, dzwoneczek i szeleścik. Ponadto mata kontrastowa z naszej nowej kolekcji posiada odpinane pałąki, które można dać dziecku do zabawy, kiedy zacznie siadać. Dodatkowe lusterka można zaczepić pomiędzy pałąkami i zachęcić dziecko do poznawania swojego ciała. To znakomity stymulant, który pozwala naśladować własne ruchy, badać swoje rysy twarzy, bawić się uśmiechem i stroić miny. Dodatkową frajdę zapewnia ścianka z kontrastowymi książeczkami dla niemowląt. Ścianka motywuje bobasy do leżenia na brzuszku i ćwiczenia podnoszenia główki, wpływając na ich harmonijny rozwój ruchowy.

W ramach kolekcji akcesoriów dla niemowląt BOHOpanda oferujemy ponadto kontrastowe zawieszki do wózka z kolorowymi metkami. Są odpowiednie zarówno do gondoli, jak i spacerówki. Można je także zamocować nad łóżeczkiem lub w foteliku samochodowym. Wewnątrz zabawek umieszczone są grzechotki i szeleściki, które przyciągają zainteresowanie maluszka. Zabawki można odpiąć i dać dziecku do samodzielnej zabawy.

Kolekcja obejmuje także zdrowe, hipoalergiczne, antygrzybiczne i antybakteryjne pieluszki bambusowe dla niemowląt uszyte z tkanin ozdobionych kontrastowymi printami, które zaciekawiają maluchy. To świetna pomoc w czasie karmienia, która przyciągnie wzrok maluszka. BOHOpanda to także utrzymane w pasującym stylu bambusowe otulacze dla noworodków i niemowląt w azteckie wzory, które chronią maluszka przed poceniem i przegrzaniem się.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj