Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

II gatunek – zabawki kontrastowe

Zabawki kontrastowe II gatunek to kategoria, w której oferujemy produkty Babysenses zawierające drobne wady niewpływające na użytkowanie czy bezpieczeństwo zabawek. Są to np. małe niedodruki, źle wszyte metki, niewielkie wady tkaniny lub krzywy szew. Tego typu niedoskonałości nie stanowią istotnej przeszkody w zabawie zabawkami BabySenses. To wciąż lubiane przez Was kontrastowe zabawki dla niemowląt, które stymulują zmysły maluszka dzięki czarno-białym i czerwonym nadrukom. Niewielkie błędy w wykonaniu nie zagrażają w żaden sposób dzieciom. Rodzice, którym nie przeszkadza źle poprowadzony szew mogą jednocześnie zaoszczędzić nawet 50 zł.

Na wyprzedaży możecie znaleźć różne produkty, w zależności od aktualnej oferty. Nasze produkty znakomicie wpasowuje się w nowoczesny wystrój pokoju niemowlęcia. Zabawki kontrastowe i sensoryczne z II gatunku, które możecie znaleźć w tej kategorii, tworzą kącik do wesołej zabawy dla maluszków. Poprzez zabawę z kontrastowymi wzorami nadrukowanymi na przecenionych egzemplarzach niemowlęta aktywizują swój mózg, co przyczynia się do szybszego nabywania przez nie umiejętności motorycznych.

Zabawki II gatunek – oszczędność pieniędzy

Zabawki i inne produkty BabySenses oznaczone jako II gatunek mają prawo posiadać wady, które wynikają z niższej jakości tkaniny, jak i drobnych błędów w szyciu. Jednocześnie muszą to być produkty zdatne do użycia i bezpieczne dla dzieci. To bardzo ważne, aby normy odnośnie bezpieczeństwa zostały zachowane, nawet pomimo drobnych wad natury estetycznej. Niewielkie defekty nie wpływają na jakość czy bezpieczeństwo użytkowania zabawek czy mat, a mogą znacząco obniżyć cenę produktu. Takie zabawki kosztują przeważnie ok. 10% mniej niż egzemplarze I gatunku.

Czasami obawa co do drugogatunkowych produktów wynika z tego, że nie wiemy dokładnie, jakie wady się w nich kryją. Możemy się jednak bardzo miło zaskoczyć, kiedy okaże się, że błąd jest niemal niewidoczny. Należy tylko pamiętać, że zabawki dla dzieci i inne akcesoria edukacyjne dla niemowląt oznaczone jako II gatunek nie podlegają reklamacji.

Jakie typu wad można się spodziewać kupując egzemplarze oznaczone jako II gatunek?

  • Metka przyszyta jest w niewłaściwym miejscu.
  • Skosy tkaniny są nierówne.
  • Wadliwie poprowadzone szwy, np. brzegi są krzywo przyszyte.
  • Błędy we wzorach kontrastowych.
  • Zgrubienia spowodowane złym sposobem skręcenia nici.
  • Wystające nitki.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium