Kontrastowy mobil - Kształty

Kontrastowy mobil Kształty, to nie tylko element dekoracyjny dziecięcego pokoju, to także wsparcie rozwoju Twojego maluszka. Dzięki, kontrastowym, biało-czarno-czerwonym zawieszkom, maluszek uczy się skupienia uwagi, jednocześnie rozwijając swój mózg! Elementy mobila są umieszczone na różnych wysokościach, by wspierać rozwój widzenia przestrzennego. Co więcej zawieszki, tworzą figury w 3D, dzięki czemu maluszek widzi je zarówno leżąc w łóżeczku jak i będąc w ramionach rodzica.

Elementy mobila, wprawi w ruch nawet delikatny podmuch wiatru. Twój maluszek z zaciekawieniem będzie śledził wzrokiem poruszające się papierowe figury,  tiulowe pompony, oraz dzwoneczek.

Mobil możesz powiesić nad łóżeczkiem Twojego szkraba, przywiązać do żyrandola, bądź przymocować w dowolnie wybranym miejscu, za pomocą długiego sznurka.

Drewniany krążek, do którego przymocowane są zawieszki, nadaje mobilowi niezwykłej elegancji. Nasz mobil, z pewnością będzie piękną dekoracją Twojego wnętrza.

Uwaga: Pamiętaj, że mobil nie jest zabawką, a elementem dekoracji. Umieść go na takiej wysokości, by maluszek nie mógł samodzielnie do niego dosięgnąć.

Udostępnij
99.00 129.00
Czas dostawy: maksymalnie do 3 dni roboczych